2020 10 06

"Cítenie je to, čo nás robí ľuďmi."

O Divergente

Význam slova "divergencia" je rozbiehavosť, nezhoda, odklon, odchýlka, rozchádzanie

Pamätám si, ako som pred 6 rokmi otvárala prvý priestor, kde som mala chuť pomáhať ľuďom dotykom cez masáže a ten priestor dostal meno Fullmoon. V tom čase som bola fascinovaná splnom mesiaca, jeho fázami a jeho miesto tam hore na oblohe mi prišlo vždy také magické, nedostupné a zároveň si môžeme jeho krásu užívať aj z našej zeme. 

Po troch rokoch som ale sama v sebe pocítila výraznú zmenu na úrovni osobnej, ale aj vo vzťahoch k okoliu a spoločnosti, ktoré na mňa výrazne vplývajú. V tom čase už som svoju prácu obohatila aj o pohyb, jógu a telesnú prax, ktorá začala výrazne formovať aj môj prístup ku klientom a ovplyvnila pohľad na zdravie ako celok. Tento holistický prístup k zdraviu a životu ma motivoval aj k zmene názvu miesta, kde sa spoločne učíme a pracujeme na skvalitňovaní života.

Sama som prešla zásadným osobnostným vývojom a neustále ním prechádzam a toto celé vo mne evokuje "Divergent". 

Mojou víziou, ktorú sa snažím priniesť do tohto centra je spájanie ľudí s podobným životným smerovaním. Dáva priestor každému, kto sa rozhodne vniesť do svojho života z akéhokoľvek dôvodu zmenu, zodpovednosť, osobnú angažovanosť, pohyb, duchovnú prax, zdravie a tým aktívne pracovať na rozvíjaní sa. Čas pre seba má byť významná a neoddeliteľná súčasť spokojného života a vnímam, že dopriať si ho a dovoliť je v dnešnej dobe väčší luxus, ako kúpa drahého auta. 

Srdečne vás preto pozývam na toto pokojné miesto v pulzujúcom centre mesta, na skok od všedného zhonu nechať sa dotknúť, dotknúť sa seba samého, zastaviť sa v prítomnej chvíli a nahliadnuť do toho najúprimnejšieho, najzraniteľnejšieho, najtemnejšieho a najdôležitejšieho miesta. Je ním naša duša-srdce-vnútro. Len tam nájdeme odpovede na všetky fyzické, emocionálne, duševné, mentálne, vzťahové a zdravotné problémy.  

Dúfam, že ste si všimli, že váš lekár je vždy vo vnútri. Táto ordinácia je pre vás otvorená 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Nikdy nie ste sami - váš osobný lekár je práve tu a nemusíte sa objednávať a ani platiť poplatok. Je to najúžasnejšia a najlacnejšia medicína na svete. Ak človek zanedbá signály svojho tela, uvedomenie a sebareflexiu, skôr či neskôr začne hovoriť o symptómoch a chorobách.

Viac o mne nájdete na mojej osobnej stránke www.rovena.sebanova.sk

Budem sa tešiť na spoluprácu, vzájomné zdieľanie a príjemné chvíle.

Ro

od pajky 1

"Nenávidieť znamená pripustiť si svoju vlastnú menejcennosť."